Zaloguj się Załóż konto
wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk: 0 - 0,00 zł Schowek: 0

Zwroty i wymianaDziękujemy za zakup liczymy, że zakup spełni Państwa oczekiwania, jeśli z jakiś powodów otrzymany produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, mają Państwo (jako konsument) 14 dni (liczone od dnia otrzymania przesyłki) na zwrot bez podania przyczyny. Zwracany produkt musi być oryginalnie zapakowany, nie może nosić śladów użycia - musi nadawać się do powtórnej sprzedaży. Mogą Państwo również w ciągu 30 dni od zakupu wymienić nieużywany towar na inny.
Informujemy jednocześnie, że część towarów takich jak np. Bielizna wyłączona jest z możliwości zwrotu.
Należy wypełnić formularz zwrotu wydrukować go i dołączyć do zwracanego towaru. Formularz możesz pobrać z naszej strony w formacie
.doc lub .pdf
Spakować zwracany towar, dowód zakupu PARAGON, wypełniony formularz zwrotu, całość wyślij przesyłką listową (nie paczką) chyba, że gabaryt lub waga przesyłki nie pozwalają na odesłanie listem.
adresowanie  W takim wypadku należy towar odesłać
PACZKA+ zaznaczając opcję odbiór w punkcie i jako punkt odbioru wpisać 91-860 Łódź “FUP ŁÓDŹ11” ul.Łagiewnicka 99 paczka taka jest tańsza od zwykłej paczki i trafia do urzędu pocztowego w którym jestem codziennie.
Przesyłkę należy odesłać na adres:
Krzysztof Zieliński
Łagiewnicka 103 A
91-855 Łódź
Nie odbieram przesyłek pobraniowych

Przesyłkę można zwrócić również do paczkomatu LOD81M w Łodzi ul.Rysownicza 37 podając jako odbiorcę mail: ariel6@poczta.onet.pl i nr tel. 605 260 188

Jeśli w przesyłce są jakieś braki lub niezgodności prosimy o kontakt. Pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie 884 370 021 od poniedziałku do piątku od 7.00 do 18.00, mailowo lub przez masenger na naszym profilu Facebook.
Przejdź do strony głównej